Fotel biurowy Olaf – idealny model do biura

Jeśli pracujesz z domu, na pewno wiesz, jak ważne jest wygodne krzesło i dobrze dobrany stół. Po ośmiu godzinach spędzonych na źle wyprofilowanym krześle Twój kręgosłup na pewno to odczuje. Poczuje też z pewnością zmianę na lepsze. Przemyśl ergonomię domowego biura lub pracowni i zwróć uwagę na wygodny fotel biurowy Olaf.

Czarno-popielaty fotel znakomicie uzupełni zarówno domowy, jak i biurowy, oszklony stół w nowoczesnym stylu. Będzie też świetnym dodatkiem do młodzieżowego pokoju. W połączeniu z innymi meblami w odcieniach szarości lub bieli stworzy elegancki efekt.

Miękkie siedzisko obite materiałem osadzone jest na pięcioramiennym stelażu ze stali chromowanej z mechanizmem TILT. Nowoczesne krzesło posiada wysoko zabudowane oparcie, które da ulgę zmęczonym plecom. W komplecie są też podłokietniki, dzięki którym odpoczną ramiona.

Fotel obrotowy na kółkach ma wysokość siedziska regulowaną między 45-52 cm. Głębokość siedziska wynosi 59 cm, natomiast wysokość całkowita 113 cm. Szerokość krzesła to 58 cm.

Wymiary
Głębokość 59 cm
Szerokość 58 cm
Wysokość 113-121 cm
Waga 13.7 kg
Do pobrania