Fotel obrotowy Daisy – połączenie nowoczesności i romantycznego uroku

Obrotowy fotel Daisy to świetna alternatywa dla zwykłych biurowych foteli do pokoju młodzieżowego. Szczególnie ma szansę spodobać się dziewczynie. Jego cukierkowa kolorystyka tworzy zaskakujące połączenie z nowoczesnym designem. Dzięki odpowiedniej tkaninie obiciowej, fotel Daisy sprawdza się nawet podczas upalnych dni, gdy masz ochotę spędzić więcej czasu przed komputerem. Ten fotel idealnie wpasowuje się w aranżacje nowoczesne i klasyczne.

Fotel Daisy został wykonany z metalu i „oddychającej” tkaniny membranowej. Ma estetyczną, chromowaną podstawę jezdną, wygodnie wyprofilowane siedzisko, oparcie i podłokietniki oraz praktyczny mechanizm TILT, umożliwiający regulację. Oparcie zdobi motyw serca. Kolory fotela to róż i biały (siedzisko z oparciem) oraz chrom i czarny (podstawa i stelaż). Wymiary to: 98 × 45-55 × 60 × 47 cm.

Idealnie pasuje do jasnych i ciemnych pomieszczeń. Dobrze wkomponuje się tam, gdzie panuje jasna, pastelowa kolorystyka, ale pomoże też przełamać ciemny wystrój. Pasuje do prostych mebli z elementami metalowymi.

Wymiary
Szerokość 60 cm
Głębokość 47 cm
Wysokość 98 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble