Fotel obrotowy Protos – wygodny design

Szukasz wygodnego, a jednocześnie modnego i stylowego siedziska do pracy przy biurku lub komputerze? Fotel obrotowy Protos w zielonym kolorze to wybór idealny właśnie dla Ciebie. Przekonaj się, w jaki sposób pomoże Ci on podnieść komfort kilkugodzinnego siedzenia.

Zielona tapicerka z tkaniny nie tylko wygląda stylowo i modnie, ale jest również niezwykle przyjemna w dotyku, dzięki czemu fotel Protos wprowadza do wnętrz przytulną atmosferę. Oryginalny kształt siedziska oraz designerskie przeszycia na oparciu czynią z krzesła niezwykle nowoczesny element wyposażenia. Czarna, wytrzymała podstawa zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. Specjalny mechanism TILT pozwala na odpowiednie wyregulowanie fotela dla własnych potrzeb i wygody.

Dzięki pogodnej kolorystyce i nowoczesnej formie designerski fotel obrotowy Protos będzie pasował nie tylko do domowego biura. Sprawdzi się również w pokoju dziecka lub młodzieżowym, w gabinecie lub kąciku dla gracza. Jego wygląd i funkcjonalność zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Protos - wymiary
Szerokość 62 cm
Głębokość 47 cm
Wysokość 109-118 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 47 cm
Wysokość siedziska 45-54 cm
Materiał obicia tkanina