Fotel Solano — Twój sposób na wypoczynek!

Fotel Solano to Twój sprzymierzeniec w codziennym wypoczynku! Fotel wyróżnia się nowoczesnym kształtem, który równocześnie zapewnia najwyższy komfort podczas siedzenia. Różne warianty kolorystyczne pozwolą Ci uczynić z niego barwny akcent w nowoczesnym wnętrzu lub stonowane tło dla innych dodatków.

Fotel został obity miękką i przyjemną w dotyku tkaniną. Stylowego charakteru dodają mu dekoracyjne guziki. Wysokie oparcie i głębokie siedzisko zachęcają do odpoczynku. Bonell i sprężyny faliste oraz specjalny pasy tapicerskie zapewniają komfort użytkowania oraz ulgę dla kręgosłupa.

Masywne siedzisko zostało umieszczone na drewnianych nóżkach, których kolor możesz dobrać do innych mebli w pomieszczeniu. Całość prezentuje się efektownie i lekko. Podwyższone nóżki zapewniają także ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania.

Wyłożone tapicerką bok i tył fotela sprawiają, że możesz postawić go dosłownie w każdym miejscu. Niewielkie wymiary zapewniają szerokie możliwości zaaranżowania nawet niedużej przestrzeni.

 

Cechy szczególne mebla:
• Tył mebla obity tkaniną tapicerską
• Sprężyny faliste w siedzisku i pasy tapicerskie w oparciu
• Nieduże wymiary - możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
• Nogi drewniane - estetyka wyglądu