Fotel Strawinsky II – królewski odpoczynek

Trudny dzień? A może właśnie wszystko się udało zrealizować? Tak czy inaczej należy Ci się zasłużony odpoczynek. Zanurz się w stylowym fotelu Strawinsky II, który zadba o odpowiednie oparcie pleców, głowy i ramion. Możesz w nim czytać książkę, popijać ulubioną herbatę i nakarmić noworodka.

Zajęcie komfortowej pozycji ułatwią wysokie podłokietniki oraz wysokie oparcie zakończone uszakami. Aby wypoczynek był naprawdę wygodny, wyposażyliśmy siedzisko w sprężynę falistą i piankę. Te wysokie oparcie kryje w sobie piankę i pasy tapicerskie, które zapewniają jego elastyczność. Cała konstrukcja dużego fotela oparta jest na drewnianych stopkach, których kolor możesz wybrać samodzielnie.

Elegancki wygląd fotela to kwestia dbania o detale, przede wszystkim wykończenie pleców mebla. Profilowane podłokietniki zdobi szew bułeczkowy, a oparcie dwa stylowe wciągi.

Fotel Strawinsky II to ulubieniec dzieci i karmiących mam. Z powodzeniem wpisze się w wystrój gustownego gabinetu i stylowego salonu.Cechy szczególne mebla:
• Wypełnienie siedziska stanowi sprężyna falista i pianka.
• Wypełnienie oparcia pas tapicerski i pianka.
• Stopki drewniane - wybarwienie według wzornika.

Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży.
Wymiary
Szerokość 94 cm
Wysokość 106 cm
Głębokość 91 cm
Waga 28 kg
Do pobrania