Fotel MAJOR - perełka w Twoim salonie

Czas przekształcić sposób myślenia o domowych meblach i zamienić te niemodne, przyciężkie na coś zupełnie nowego i zaskakującego. Taki prosty zabieg błyskawicznie odświeży wnętrze i nada mu nowoczesnej lekkości. Doskonały przykład mebla o takich właściwościach stanowi fotel MAJOR.

To model o niesamowitym, przyciągającym wzrok designie. Opływowe siedzisko z oparciem przypomina kształtem uśmiechającą się buzię. Wykonano je z wysokiej jakości materiału tekstylnego o pięknej kolorystyce. Solidna konstrukcja zapewnia siedzącemu długotrwały komfort i relaks. Podstawę fotela stanowią smukłe, rozchodzące się do zewnętrz nóżki. Wyprodukowano je z metalu poddanego procesowi chromowania, który nadaje im atrakcyjnego połysku. Całość tworzy niezwykle zgrabny, designerski mebel, który stworzy rewelacyjny kontrast dla bardziej klasycznego wyposażenia domu.

Zaproś nowoczesny fotel MAJOR do salonu i zobacz jak genialnie prezentuje się w towarzystwie zarówno prostych, stonowanych dodatków, jak i tych bogato zdobionych. Maksimum stylu i komfortu w jednym meblu! Wymiary: wysokość fotela: 72 cm, szerokość fotela: 82 cm, głębokość fotela: 49 cm.


Cechy szczególne mebla:
• Fotel tapicerowany o nowoczesnej formie.
• Siedzisko i oparcie tapicerowane tkaniną
• Podstawa metalowa w kolorze chromu.
Wymiary
Szerokość 84 cm
Wysokość 72 cm
Głębokość 49 cm
Waga 17.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble