Fotel TOSKANIA – gdy cenisz geometrię

Zawsze jest dobry czas na odpoczynek, dlatego zaparz sobie kawę i delektuj się spokojem. Aby stworzyć sobie wygodną strefę wypoczynkową, ustaw w salonie duży narożnik, sofę lub… wygodny fotel. Toskania zachwyci Cię stylem, komfortem i wykończeniem.  Możesz ustawić go solo, w duecie z sofą lub stolikiem kawowym.

Fotel na metalowych nóżkach to idealne miejsce do wypoczynku, gdy chcesz się odciąć od obowiązków w pracy i spokojnie napić się kawy. Rozsiądź się wygodnie na siedzisku wypełnionym sprężyną falistą i pianką. Gładka, prostokątna poduszka oparciowa z pianki będzie optymalnym oparciem kręgosłupa, a szerokie podłokietniki pozwolą Ci swobodnie oprzeć ramiona i przyjąć wygodną pozycję.

Gdy patrzymy na ten fotel z szerokimi podłokietnikami, to mamy przed oczami domowy gabinet lub stylowy, nowoczesny salon. Kompaktowe rozmiary i ponadczasowy styl sprawiają, że fotel o wymiarach 94 x 78 x 93 cm sprawdzi się w mniejszym i całkiem przestronnym wnętrzu.

Fotel Toskania osadzono na metalowych, solidnych nóżkach, które tworzą stabilną podstawę. Całość prezentuje się efektownie i z powodzeniem ozdobi każde wnętrze – możesz postawić go w domowym salonie, hotelowym lobby lub w biurze.

 


Cechy szczególne mebla:
• Stylowy fotel
• Sprężyny faliste w siedzisku- poprawa komfortu użytkowania
• Ozdobne przeszycia- zwiększona wytrzymałość tkaniny, estetyka wyglądu
• Ozdobne stopki- estetyka wyglądu
• Wysokiej jakości pianka- poprawa komfortu użytkowania
Wymiary
Głębokość 93 cm
Szerokość 94 cm
Wysokość 78 cm
Waga 42 kg
Do pobrania