Gazetownik Kwadraty – nowoczesny organizer na prasę

Prenumerujesz magazyny wnętrzarskie? Kolekcjonujesz poradniki ułatwiające codzienne życie? A może chcesz mieć pod ręką pisma branżowe? W każdym razie przyda Ci się metalowy gazetownik Kwadraty – posegreguj swoje ulubione magazyny i przechowuj je tam, gdzie korzystasz z nich najczęściej.

Lubisz loftowe klimaty i współczesne wzornictwo? Ten organizer świetnie współgra z Twoimi upodobaniami! Dzięki minimalistycznej formie i matowoczarnej powłoce wnosi zdecydowany detal do aranżacji. Ciekawym urozmaiceniem są ażurowe kwadraty, które wypełniają się kolorem okładki gazety umieszczonej na przedniej ściance. Metalowa konstrukcja (gr. 0,8 mm) sprawia, że gazetownik Kwadraty dobrze znosi obciążenie grubymi czasopismami. Rączka wycięta w tylnej ściance ułatwia przenoszenie organizera oraz umożliwia zamocowanie go na ścianie.

Czarny gazetownik wygląda wspaniale na tle bieli i naturalnego drewna – pomyśl o tym, gdy zechcesz wstawić go do salonu. Taki przybornik sprawdzi się także w gabinecie, możesz umieścić go na podłodze obok biurka lub zawiesić na tablicy. Koniecznie wykorzystaj gazetownik w aranżacji „czytelniczego kącika” – postaw go na stoliku pomocniku lub na podłodze obok wygodnego fotela.

Wymiary
Długość 26 cm
Głębokość 8 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 23 cm
Waga 0.738 kg
Do pobrania