Gazetownik Wire – ukłon w stronę minimalizmu

Jeśli wysoko cenisz ład i porządek oraz funkcjonalność, ten gadżet idealnie wpisze się w Twoje upodobania. To wyjątkowo elegancki w swojej prostocie pojemnik na prasę, który stylowo udekoruje każde mieszkanie. A do tego niebywale praktyczny i funkcjonalny przedmiot, dzięki któremu Twoje ulubione czasopisma będą należycie uporządkowane i zawsze pod ręką, gdy będziesz mieć ochotę na chwilę relaksu przy dobrej lekturze.

Gazetownik Wire wykonany jest z metalowego drutu w kolorze czarnym. Jest lekki i bardzo poręczny, dzięki czemu można bez najmniejszego problemu zmienić jego lokalizację, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Jego przestronna ażurowa konstrukcja prezentuje się szalenie nowocześnie. Stanowi efektowną oprawę dla ulubionej prasy. Warto nadmienić, iż jego mocna, wytrzymała konstrukcja czyni z niego wyjątkowo solidny gadżet, który można będzie użytkować przez długi czas.

Metalowy stojak na gazety doskonale będzie wyglądał w nowoczesnych wnętrzach. Trafi on również w gusta miłośników skandynawskiego minimalizmu oraz surowości industrialnego stylu.

Wymiary
Długość 37 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.615 kg
Do pobrania