Głośnik bezprzewodowy MAXTON MX680 BARVA bezprzewodowy głośnik bluetooth

MAXTON MX680 BARVA to bezprzewodowy głośnik bluetooth z futurystycznym wyglądem, który świetnie zaprezentuje się na biurku obok komputera lub w kąciku multimedialnym. Wyposażony w 5 trybów świetlnych będzie oryginalną i funkcjonalną dekoracją.

Stworzony dla miłośników muzyki

Bezprzewodowy głośnik bluetooth MAXTON MX680 BARVA to akcesorium, obok którego nie przejdzie obojętnie żaden miłośnik muzyki. Dzięki niemu ulubione dźwięki mogą towarzyszyć Ci każdego dnia i w dowolnym miejscu, czemu sprzyja niewielki rozmiar urządzenia. Głośnik zmieści się w Twojej dłoni, więc łatwo zabierzesz go ze sobą, by w każdej chwili rozpieszczać się jego czystym i dynamicznym brzmieniem.

Nowoczesny wygląd i funkcjonalność

Głośnik bezprzewodowy zaprojektowany został na miarę XXI wieku. Czysty, dynamiczny dźwięk łączy się tu z barwnym światłem RGB sterowanym za pomocą dotykowego przycisku. Do wyboru masz 5 trybów świetlnych, więc efekt możesz dopasować odpowiednio do nastroju słuchanej muzyki. Pomiędzy ładowaniami głośnik bluetooth pracuje do 12 godzin, więc ulubiona muzyka umili Ci cały dzień spędzany poza domem.

Wymiary
Długość 5 cm
Szerokość 5 cm
Średnica 5,8 cm
Wysokość 6,5 cm
Waga 0.13 kg
Do pobrania