Gniazda elektryczne Gao 3 szt. – zdalne sterowanie oświetleniem.

Marzysz o domu, w którym światło będzie włączane bez wstawania z kanapy? Gniazda elektryczne Gao wykorzystują technologię radiową, która pozwoli Ci zdalnie sterować oświetleniem za pomocą pilota. Dodatkowo będziesz mógł regulować natężenie światła w zależności od potrzeb. A o wszystko bez konieczności podchodzenia do włącznika na ścianie.

Gniazda Gao posiadają wmontowany moduł radiowy, który zapewnia komunikację między oświetleniem a pilotem. Wystarczy, że podepniesz gniazdo Gao do standardowego gniazdka elektrycznego, a następnie umieścisz w nim lampkę lub inny sprzęt, aby móc korzystać z dobrodziejstw zdalnej technologii.

Gniazda elektryczne Gao zostały wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że gniazda prezentują się bardzo estetycznie i pasują do każdego typu aranżacji. Klasa szczelności IP20 chroni gniazda przed dostępem kurzu.

Gniazda elektryczne Gao pozwolą Ci wprowadzić inteligentne rozwiązania do Twojego domu oraz zwiększą Twoją codzienną wygodę

.
Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.39 kg
Do pobrania