Praktyczny grill elektryczny do Twojego ogrodu

Spotkanie towarzyskie przy grillu, są w ostatnich latach szalenie popularne. Jeśli i Ty zaliczasz się do miłośników spotkań przy potrawach z rusztu, warto pomyśleć o dobrym grillu, który umożliwi ich przyrządzenie.

Grill elektryczny cechuje przede wszystkim bezpieczeństwo – nie używa się gazu ani nie trzeba stosować węgla. Sprawdzi się na działce i w ogrodzie, można także korzystać z niego na tarasie.

Grill został wyposażony w szereg praktycznych dodatków, ułatwiających przyrządzanie potraw. Nieprzywierająca powierzchnia umożliwia zdrowe grillowanie, bez osadzania się na mięsie plam z tłuszczu i oleju, jest także łatwa do czyszczenia. Pod powierzchnią znajduje się taca ociekowa, dzięki czemu wyciekający tłuszcz nie zabrudzi urządzenia. Grill został umieszczony na stabilnym stojaku, na którym znalazł się również blat na przyprawy i sztućce.

Wymiary grilla to 98 × 64,5 × 62 cm. Jego górna część jest zdejmowana, dzięki czemu może służyć również za grill stołowy. Polecamy dobrać do niego specjalne narzędzia grillowe, które jeszcze bardziej ułatwią przyrządzanie wspaniałych posiłków.

FZG 2005-E - wymiary
Głębokość 64.5 cm
Szerokość 62 cm
Wysokość 98 cm
Waga 8.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał stal