Krzesło Matrix 2 biało-czarny – nowoczesne i stylowe

Czerń i biel to ponadczasowe połączenie kolorów, które przypadnie do gustu miłośnikom klasyki oraz mocnych kontrastów. Krzesło Matrix 2 biało-czarne wyróżnia się nowoczesnym designem oraz ergonomicznym projektem siedziska.

Nowoczesny kształt siedziska sprawia, że model prezentuje się wyjątkowo stylowo, a równocześnie jest zdrowy i wygodny dla Twoich pleców. Wysokie oparcie zostało wyprofilowane, tak aby stanowić komfortowe podparcie dla kręgosłupa. Głębokie siedzisko pozwala wygodnie zrelaksować się podczas jedzenia lub pracy.

Krzesło Matrix 2 biało-czarne zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, które znacznie wpływają na estetykę modelu. Czarna tkanina posiada ozdobne przeszycia, które dodatkowo wzmacniają materiał. Efektowne obicie z białej ekoskóry jest łatwe do utrzymania w czystości, podczas gdy podstawa z chromowanej stali nadaje całości lekkości.

Regulowana wysokość siedzenia sprawia, że krzesło Matrix 2stwarza liczne możliwości aranżacyjne. To dobry wybór do kuchni, salonu lub nawet domowego gabinetu.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Głębokość 53 cm
Wysokość 92-104 cm
Waga 7.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar