Krzesło Matrix 2 biało-czarny – nowoczesne i stylowe

Czerń i biel to ponadczasowe połączenie kolorów, które przypadnie do gustu miłośnikom klasyki oraz mocnych kontrastów. Krzesło Matrix 2 biało-czarne wyróżnia się nowoczesnym designem oraz ergonomicznym projektem siedziska.

Nowoczesny kształt siedziska sprawia, że model prezentuje się wyjątkowo stylowo, a równocześnie jest zdrowy i wygodny dla Twoich pleców. Wysokie oparcie zostało wyprofilowane, tak aby stanowić komfortowe podparcie dla kręgosłupa. Głębokie siedzisko pozwala wygodnie zrelaksować się podczas jedzenia lub pracy.

Krzesło Matrix 2 biało-czarne zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, które znacznie wpływają na estetykę modelu. Czarna tkanina posiada ozdobne przeszycia, które dodatkowo wzmacniają materiał. Efektowne obicie z białej ekoskóry jest łatwe do utrzymania w czystości, podczas gdy podstawa z chromowanej stali nadaje całości lekkości.

Regulowana wysokość siedzenia sprawia, że krzesło Matrix 2stwarza liczne możliwości aranżacyjne. To dobry wybór do kuchni, salonu lub nawet domowego gabinetu.