Hoker H-88 – krzesło z retro charakterem

Hokery to wysokie krzesła z niskim oparciem i charakterystycznym podnóżkiem. Choć powszechnie kojarzone są z amerykańskimi pubami i barami szybkiej obsługi, ostatnimi czasy stają się coraz bardziej popularne również w prywatnych mieszkaniach. Hokery mogą pełnić rolę nie tylko praktycznego mebla, ale również stylowej dekoracji w nowoczesnym wnętrzu.

Brązowy hoker H-88 w stylu retro wykonano z solidnych materiałów, które podkreślają jego vintage'owy charakter. Siedzisko oraz oparcie zdobi eko skóra z charakterystycznym przeszyciami, natomiast metalowa noga i podnóżek pokryte zostały czarnym lakierem – wykorzystano do tego specjalną technikę malowania proszkowego, która ma chronić powierzchnię przed korozją.

Hoker z ekoskóry i metalu to propozycja funkcjonalnego mebla do jadalni czy salonu z aneksem kuchennym. W prosty sposób dostosujesz mebel pod swój wzrost i wielkość lady czy zabudowy kuchennej, bowiem krzesło barowe ma regulowaną wysokość (na poziomie 89 – 109 cm). Maksymalne obciążenie siedziska wynosi 120 kg, dlatego nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich domowników lub gości podczas eksploatowania mebla.

Wymiary
Szerokość 39 cm
Wysokość 89-109 cm
Waga 8 kg
Do pobrania