Kremowy hoker C-300 – nowoczesny i stylowy

Marzysz o jadalni w nowoczesny, a nawet futurystycznym stylu? Postaw na materiały takie jak metal i tworzywo sztuczne – a przede wszystkim na przedmioty o unikatowym, nowoczesnym designie. Takim jak designerski kremowy hoker C-300, który z powodzeniem zastąpi typowe krzesła. Elegancki hoker tapicerowany nie zajmuje wiele miejsca w pomieszczeniu i sprawia, że całość aranżacji zyskuje unikalny charakter.

Hoker C-300 posiada stabilną podstawę (nóżkę) z metalu chromowanego w kolorze srebrnym, a także wygodny podnóżek, wspierający prawidłową postawę przy siedzeniu. Siedzisko i oparcie obszyte zostały skórą ekologiczną w kolorze kremowym, która jest łatwa do wyczyszczenia i odporna na ścieranie. Oryginalne siedzisko z oparciem w kształcie skierowanego pod kątem okręgu nadaje hokerowi futurystycznego charakteru. Ciepły kremowy kolor optycznie rozjaśnia wnętrze.

Hoker C-300 to propozycja do nowoczesnej jadalni, salonu, a także do lokali użytkowych (np. barów czy gastronomii). Stylowy hoker dostępny jest w ofercie Black Red White online także w innych wersjach kolorystycznych (czarny, szary).

Wymiary
Szerokość 33 cm
Głębokość 39 cm
Wysokość 81 cm
Waga 9.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble