Hoker Colin B H-1 – design pełen luksusu

Hoker… Nie słyszałeś nigdy o meblu o takiej nazwie? Hoker to rodzaj wysokiego krzesła z oparciem oraz okrągłym lub kwadratowym siedziskiem. Mebel ten znany jest w Europie od wieków – dziś coraz częściej spotykamy go nie tylko w kawiarniach, barach czy restauracjach, ale również w firmowych holach, hotelach, a wreszcie – prywatnych domach.

Jeśli marzysz o tym, by w Twoim domu stanęło takie krzesło barowe, polecamy Ci krzesło Colin B H-1, które jest nowoczesne, stylowe i bez wątpienia doda wyjątkowego charakteru w Twoim salonie, kuchni czy jadalni.

Hoker Colin ma pikowaną tapicerkę w szarym kolorze, którą wyróżnia duża wytrzymałość przy zachowaniu wszelkich walorów estetycznych. Mówiąc krótko: jest pięknie, ale i jakościowo. To uniwersalny kolor, który można zestawiać w naprawdę wieloma odcieniami: jaskrawymi i pastelowymi; jasnymi i ciemnymi – z tym meblem możesz puścić wodze fantazji! Wysokie krzesło posiada metalowy, czarny stelaż, a także miejsce na oparcie stóp.

W sklepie internetowym BRW znajdziesz również hokery Colin B H-1 w innych odcieniach: klasycznej czerni oraz głębokim granacie.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Wysokość 109 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble