Huśtawka ogrodowa - solidny mebel ogrodowy

Jeśli chcesz w ciepły dzień usiąść wygodnie ze znajomymi i osłonić się od upału, doskonałym rozwiązaniem będzie huśtawka ogrodowa. W przeciwieństwie do ławki czy krzesła ogrodowego ma daszek, który osłoni przed palącymi promieniami słońca. Poza tym umożliwia bujanie się, co wpływa kojąco na samopoczucie.

Proponowana przez nas huśtawka przeznaczona jest dla trzech osób. Sprawdzi się w ogrodzie na terenie prywatnej posesji, będzie także miłym elementem na terenach rekreacyjnych ośrodków wczasowych, hoteli itp.

Ławka ogrodowa trzyosobowa stoi stabilnie dzięki czterem nogom i solidnej ramie ze stali. Materiałem siedziska i oparcia jest tkanina Oxford – nowoczesny materiał odporny na wilgoć, promieniowanie UV oraz zabrudzenia. Co ważne – huśtawkę można rozłożyć do pozycji leżącej, dzięki czemu bez problemu można się na niej przespać. Jej rama została pomalowana proszkowo na kolor grafitowy, podczas gdy tkanina ma kolor kremowy.

Wymiary huśtawki to 200 × 120 × 164 cm. Świetnie będzie prezentować się w otoczeniu innych mebli ogrodowych, jakie znajdziesz w naszej ofercie.

Wymiary
Głębokość 120 cm
Szerokość 164 cm
Wysokość 200 cm
Waga 35 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance