Szafka dolna Junona Line – idealne miejsce do przechowywania

Zależy Ci na przytulnej, ale jednocześnie praktycznej aranżacji kuchni, w której poruszanie się nie sprawia problemów, a każdy przedmiot ma swoje miejsce? Zaprojektowanie takiej przestrzeni będzie możliwe dzięki meblom modułowym z kolekcji Junona Line. W ofercie znajdziesz zarówno ergonomiczne komplety, jak i pojedyncze bryły, które możesz zestawiać z pozostałymi elementami w dowolnej konfiguracji.

Szafka dwudrzwiowa dolna posłuży Ci jako wygodne miejsce do przechowywania większych i mniejszych przedmiotów. Pojedyncza półka tworzy praktyczny podział wewnątrz szafki – dzięki temu poukładasz w niej zarówno najpotrzebniejsze przybory, jak i te akcesoria, po które sięgasz jedynie od czasu do czasu.

Dysponujesz kuchnią o niewielkim metrażu? Szafkę kuchenną dolną o szerokości 60 cm i wysokości 82 cm możesz ustawić obok piekarnika. Wówczas jedną z półek przeznacz na przybory i akcesoria do pieczenia: tortownice, kokilki, formy na tartę, rękawice kuchenne czy silikonowe maty. Takie rozplanowanie przechowywania pozwoli Ci zaoszczędzić czas przeznaczony na poszukiwania potrzebnych rzeczy.

Połączenie białego korpusu z ciepłym, bogato usłojonym dekorem frontu w kolorze dąb delano jasny dodaje kolekcji ponadczasowej elegancji i klasy. Nutę nowoczesności wprowadzają zarówno prosty zintegrowany uchwyt w grafitowym kolorze jak i blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty .

 

Szafka dolna dwudrzwiowa świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami kolekcji. Sprawdź wszystkie możliwości, jakie oferują Ci kompaktowe meble z kolekcji Junona Line

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 24.65 kg
Do pobrania