Szafka dolna narożna Junona Line – sposób na kłopotliwą przestrzeń w kuchni

W zabieganej codzienności szukamy sposobów na oszczędność czasu. Aby praca w kuchni przebiegała sprawnie i bezproblemowo, wybierz zabudowę, która odpowie na Twoje potrzeby. Meble z serii Junona Line, dzięki możliwości dobierania kolejnych modułów, dopasowują się do kształtu, metrażu i aranżacji kuchni.

Jeśli planujesz zagospodarowanie naroża kuchennego, postaw na system, w którym zyskasz jak najwięcej cennego miejsca do przechowywania. Dobrym pomysłem będzie wybranie szafki dolnej narożnej Junona Line, w której pomieścisz kuchenne wyposażenie bez przypadkowego upychania.

Szafka zabudowuje naroże o wymiarach 100x60 cm, dzięki czemu jest odpowiednim miejscem na zestawy garnków, patelnie, pojemniki różnego rodzaju i inne akcesoria, z których korzystasz na co dzień w kuchni. Choć naroża są zwykle problematyczne i mało funkcjonalne, sprytna zabudowa tej części kuchni może pomóc Ci w dobrym rozplanowaniu przechowywania. Prezentowana szafka jest lewostronna – jej front otwiera się na lewą stronę.

Kojąca kolorystyka i wyraźny rysunek usłojenia to cechy charakterystyczne mebli z serii Junona Line. Klasyczna szafka dolna narożna składa się z białego korpusu i frontu w kolorze dąb delano jasny. Grafitowe uchwyty o prostym designie oraz blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty, znakomicie współgrają z pozostałymi elementami.

Odkryj więcej możliwości mebli modułowych Junona Line i stwórz zabudowę, która spełni Twoje wymagania. 

Wymiary
Głębokość 49.5 cm
Szerokość 78.5 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 31.55 kg
Do pobrania