Szafka dolna narożna Junona Line – więcej miejsca na kuchenne akcesoria

W kuchni, w której każdy centymetr jest na wagę złota, liczą się przede wszystkim sprawdzone rozwiązania. Wiemy o tym, dlatego proponujemy Ci meble z kolekcji Junona Line, które dopasują się do najbardziej wymagających pomieszczeń.

Planowanie kuchennej zabudowy to kluczowy etap przygotowań do remontu. Jeśli właśnie szukasz pomysłu na urządzenie naroża, weź pod uwagę klasyczną szafkę narożną Junona Line. Wygodna półka i tradycyjnie otwierane drzwi zapewnią Ci swobodny dostęp do zawartości szafki. Dodatkowe centymetry blatu pozwolą natomiast na pozostawienie na widoku najpotrzebniejszych przedmiotów. Prezentowana szafka jest prawostronna – jej drzwi otwierają się na prawo.

Szafka dolna zabudowuje naroże o wymiarach 100x60 cm, dzięki czemu będzie odpowiednia dla dużych i małych kuchni o każdym typie układu. Przechowasz w niej kuchenne naczynia, przybory kuchenne czy chemię gospodarczą.

Minimalistyczny design mebli Junona Line sprawia, że zaprezentują się świetnie w wielu aranżacjach. Biały korpus, front w kolorze dąb delano jasny oraz grafitowe uchwyty tworzą ponadczasowy zestaw, który pozostanie modny mimo zmieniających się trendów. Całości dopełnia blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty.

 

Szafka dolna narożna świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami kolekcji Junona Line. Zobacz, które z nich sprawdzą się w Twojej kuchni.

Wymiary
Głębokość 49.5 cm
Szerokość 78.5 cm
Wysokość 82 cm
Waga 31.55 kg
Do pobrania