Szafka dolna Junona Line pod piekarnik – efektowna zabudowa piekarnika

Jeśli lubisz oddawać się kulinarnym przyjemnościom, Twoim największym sprzymierzeńcem będzie funkcjonalna i estetyczna kuchnia, w której wszystko działa jak należy. Z meblami z kolekcji Junona Line zaprojektujesz kuchenną przestrzeń według własnego pomysłu, dobierając idealne rozwiązania służące Tobie i reszcie domowników.

W nowoczesnej aranżacji kuchni nie powinno zabraknąć szafki pod piekarnik, która nada spójności zabudowie. To świetny sposób na stworzenie harmonijnej, cieszącej oko kompozycji. Dodatkowo, szafka wykonana z solidnych materiałów ochroni meble znajdujące się w sąsiedztwie piekarnika przed nadmierną ekspozycją na ciepło.

Szafka pod zabudowę piekarnika o wymiarach 60x82 cm będzie doskonałą oprawą dla nowoczesnych piekarników charakteryzujących się smukłą budową. Pomocnicza przestrzeń z uchylanym frontem znajdująca się w dolnej części szafki posłuży za schowek do przechowywania drobnych przedmiotów.

W kolekcji Junona Line zachwyci Cię również klasyczny design wykończenia. Na szafkę składa się biały korpus, front w kolorze dąb delano ciemny oraz prosty grafitowy uchwyt. Całości dopełnia blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty.

Szukasz kuchni, która dopasuje się do Twoich oczekiwań, nie nadwerężając domowego budżetu? Poznaj serię Junona Line, z którą zrealizujesz swój pomysł na idealną kuchnię.

 

Wymiary
Głębokość 51 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 22.5 kg
Do pobrania