Kabel C-C Gen.1 / 1m YENKEE - wytrzymały i wygodny

Czy w wybieranych przez Ciebie przedmiotach cenisz wielofunkcyjność i trwałość materiałów, jak również zwracasz uwagę na wygodę użytkowania? Lubisz być zawsze przygotowany na nagłe sytuacje? Kabel C-C Gen.1 / 1m YENKEE do przesyłania danych i ładowania sprosta Twoim wymaganiom. Wyposażony w dwie końcówki kabel pozwoli Ci w kilka chwil naładować urządzenie lub przesłać nawet duże pliki.

Kabel jest niezwykle odporny na typowe w tego typu przedmiotach uszkodzenia. Jego trwałość zapewnia aluminiowa obudowa oraz nylonowy oplot cechujący się wysoką wytrzymałością. Kabel będzie kompatybilny z tabletami, notebookami oraz telefonami komórkowymi z gniazdem typu USB C 3.1 Gen 1. Złącza USB-C znajdują się na obu końcach metrowego kabla.

Kabel C-C Gen.1 / 1m YENKEE przesyła dane z prędkością osiągającą 5GB/s, a maksymalna moc ładowania wynosi 60W. Maksymalny prąd, jaki przewód ten może pobierać, to 20 V/3 A. Funkcja szybkiego ładowania czyni kabel niezwykle użytecznym, szczególnie w awaryjnych sytuacjach.

Yenkee - wymiary
Długość 200 cm
Waga 0.034 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne