KADAX STOJAK NA WORKI DO ŚMIECI KOSZ STELAŻ 120L

Dobry stojak do segregacji śmieci powinien być przede wszystkim wytrzymały. Zgadzasz się z naszym zdaniem? To świetnie, gdyż stworzyliśmy produkt, który w 100% odpowiada temu opisowi.

Stojak do segregacji śmieci został wykonany z wytrzymałych ocynkowanych rurek o średnicy aż 16 mm. Z łatwością utrzyma nawet ciężkie worki na śmieci wypełnione po brzegi przeróżnymi odpadami. Najwyższa jakość produktu jest gwarantem tego, że produkt będzie Ci służył przez długie lata. Warto mieć go w swoim wyposażeniu!

Stojak pojedynczy do segregacji - zadbaj o czystość w swoim otoczeniu

ESTETYCZNY – stojak składa się ze stelaża ze stali ocynkowanej oraz pokrywy z tworzywa sztucznego. Jest wykonany z dbałością o szczegóły, dlatego prezentuje się estetycznie w każdej przestrzeni.

UNIWERSALNY – stojak do segregacji 1-stanowiskowy nadaje się zarówno do zewnętrznego, jak i wewnętrznego zastosowania. Możesz go użyć wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujesz.

WYGODNY – stojak do segregacji śmieci z jednym stanowiskiem ma specjalną ramkę, która utrzymuje worek na miejscu. Dzięki temu nie ma ryzyka rozrzucenia jego zawartości. Co więcej, ramka umożliwia szybkie założenie i wymianę worka z odpadami.

SPECYFIKACJA:

  • Stojak do segregacji śmieci
  • Materiały: tworzywo sztuczne, rurki ze stali ocynkowanej o średnicy 16 mm
  • Rodzaj: pojedynczy
  • Kolor: brązowy, srebrny
  • Wymiary stojaka: 36,4 x 37,2 x 80 cm
  • Wymiary klapy: 36,4 x 29,8 cm
  • Pojemność worka: max 120 L
  • Waga: 1,8 kg
  • Dostarczany w stanie rozłożonym (łatwy i szybki montaż)

Oferta dotyczy koloru brązowego. Jeżeli wybierają Państwo inny kolor, prosimy o wpisanie go w komentarzu do zamówienia.

UWAGA: worki widoczne na zdjęciach nie są częścią zestawu.

Stelaż na worki w kilku kolorach - segreguj wygodnie różne odpady

WYTRZYMAŁY – średnica ocynkowanych rurek konstrukcji wynosi aż 16 mm. Nie musisz więc przejmować się ich pęknięciem podczas wrzucania do worka ciężkich rzeczy. Utrzyma ciężar nawet dużego 120 litrowego worka.

5 KOLORÓW – w naszej ofercie możesz znaleźć stojak z pokrywą w pięciu różnych kolorach: żółtym, niebieskim, zielonym, brązowym i czarnym. Wybierz ten, który potrzebujesz do segregacji odpadów.

Postaw na stojak do segregacji - zapewni udaną selekcję odpadów, czystość oraz dbałość o ekologię!