KADAX SZCZOTKA WC TOALETOWA CERAMICZNA ZIELONA

\n

Szczotka toaletowa Ivo to typ akcesorium, bez jakiego nie może obyć się żadna toaleta. Aspektem, który wyróżnia ją na tle innych propozycji tego typu jest przede wszystkim bardzo duża trwałość. Pojemnik wykonano z ceramiki, która doskonale znosi kontakt z wodą. Natomiast szczotce z tworzywa sztucznego nie zaszkodzą środki dezynfekujące dedykowane muszli klozetowej. Warto ją mieć!

SPECYFIKACJA:

  • Szczotka WC
  • Materiał: ceramika, tworzywo sztuczne
  • Kolor: zielony
  • Wymiary: 112,2 x 35,6 cm
  • Waga szczotki WC: 600 g

Elegancka szczotka toaletowa - zapewnij sobie higienę na najwyższym poziomie

PRAKTYCZNA – łączne wymiary pojemnika i szczotki wynoszą 12,2 x 35,6 centymetrów. Oznacza to, że bez trudu umieścisz ją w wybranym miejscu, nawet, jeśli dysponujesz relatywnie niewielką przestrzenią.

WYTRZYMAŁA – wszystkie elementy, z jakich składa się szczotka do WC, wykonane zostały z materiałów o bardzo dużej trwałości. W przypadku samej szczotki jest to tworzywo sztuczne, natomiast pojemnik jest w całości ceramiczny z błyszczącym wykończeniem.

WYGODNA – bardzo dużą zaletę szczotki WC stanowi długa rączka, zapewniająca wygodny uchwyt. Posiada ona głowicę z syntetycznego włosia, którą można z łatwością wymienić. Co więcej, stabilny pojemnik umożliwi pewne i szybkie włożenie końcówki do wnętrza.

Ceramiczna szczotka do WC - wyposaż łazienkę w wytrzymałe akcesorium

HIGIENICZNA – szczotka toaletowa Ivo to propozycja, która posłuży Ci przez bardzo długi czas. Materiały, z których została wykonana są nie tylko łatwe w czyszczeniu, ale pozostają też odporne na rdzewienie.

RÓŻNE KOLORY – w ofercie dostępnych jest 5 ciekawych kolorów akcesorium marki Kadax. Możliwość wyboru sprawia, że praktycznie każdy jest w stanie dopasować model szczotki do wystroju panującego w toalecie.

MOŻLIWOŚĆ STWORZENIA ZESTAWU - w naszej ofercie znajdziesz dozownik mydła i kubek na szczoteczki Ivo. Dzięki nim stworzysz spójną kompozycję dodatków, która wpłynie pozytywnie na wygląd pomieszczenia.

Chcesz wybrać akcesorium odznaczające się doskonałym designem i wytrzymałością? Szczotka WC Ivo jest tym, czego szukasz!