Karafka 750 ml Gold Krosno – wytworny element zastawy stołowej

Nalewanie wina prosto z butelki to nie faux pas, ale możesz postąpić bardziej elegancko i posłużyć się specjalnym naczyniem. Karafka 750 ml Gold Krosno uświetni każdą okazję – sięgnij po nią, nawet jeśli jesteście tylko we dwoje lub świętujecie w wąskim gronie rodzinnym. Oprócz wina możesz w niej serwować inne szlachetne trunki np. brandy, koniak i miód pitny, a Twoi goście będą zachwyceni.

Ozdobna karafka Gold to produkt Krosno Glass S.A. – jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, której pierwsze wyroby pojawiły się na rynku w 1924 roku. Renomę przedsiębiorstwa widać w każdym detalu – od pięknie zaokrąglonego korpusu, przez masywną szyjkę ze złotą obwolutą, aż po korek w kształcie stożka. Pomimo tradycyjnej formy karafka 750 ml Gold Krosno doskonale komponuje się także z nowoczesną zastawą stołową.

Podczas dużych uroczystości zazwyczaj brakuje miejsca na stole, więc jego aranżację trzeba ograniczyć do minimum. Ozdobna karafka to dobre rozwiązanie – zastąpi butelkę, a zarazem podkreśli rangę spotkania. Dodatkowo możesz udekorować naczynie gałązką ostrokrzewu, wstążką lub okolicznościową etykietą. Na co dzień karafka na alkohol może spoczywać na stoliku pomocniczym w towarzystwie eleganckich kieliszków.

Wymiary
Pojemność 750ml
Waga 1.188 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Krosno Glass S. A.