Karafka, która spodoba sie każdemu

Whisky, koniak i wiele innych alkoholi doskonale wygląda w ładnych karafkach. W tego typu naczyniach można je przechowywać, a nawet podawać gościom. Jeśli szukacie Państwo ładnej karafki, zachęcamy do zakupu tej, którą widzicie.


Prosto z Krosna

Nasza karafka to produkt renomowanego producenta. Została wytworzona w hucie szkła w Krośnie - jednej z najbardziej znanych i cenionych w Polsce. Krosno to marka, której nie trzeba przedstawiać. O jakości szklanych wyrobów z tego miasta powiedziano już wiele. Obecne na rynku od lat, są określane jasno - jako doskonałe.


Ładna i praktyczna

Nasza karafka to naczynie o charakterystycznym wyglądzie. Szkło, z którego została wykonana, w dolnej części karafki posiada fakturę, która ma imitować lód. Sprawia to, że alkohol prezentuje się w takiej karafce naprawdę ciekawie. Oczywiście nie bez znaczenia jest grubość szkła. W tej karafce szkło jest grube, nie powoduje to jednak złego wrażenia.

Zapraszamy do zakupu naszego produktu. Każdy, kto chce prezentować i podawać alkohol w ładny sposób, z pewnością będzie z naszej karafki zadowolony.

Krosno - wymiary
Pojemność 550ml
Waga 1.432 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Krosno Glass S. A.
Pozostałe informacje
Materiał szkło