Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Katalog Kuchni na wymiar

POZNAJ NASZE KUCHNIE

PIĘKNE KUCHNIE,
PEŁNE WIELKICH MOŻLIWOŚCI

Meble kuchenne z grupy Capital to wysmakowane nowoczesne wzornictwo, które powstało w wyniku połączenia stylu i najwyższej jakości. Naturalny fornir, prawdziwe drewno, lakiery w macie lub połysku, markowe akcesoria z dożywotnią gwarancją oraz najbogatszy asortyment wyposażenia dodatkowego dają niezliczone możliwości na stworzenie perfekcyjnie dopasowanej kuchni. Skorzystaj z możliwości i urządź kuchnię dopasowaną nie tylko do Twojego gustu, ale również stylu życia.

CHARAKTER DEFINIOWANY KOMPOZYCJĄ,
PRECYZJĄ ORAZ FORMĄ

Poznaj nowoczesne kuchnie z grupy Traffic. Meble, które zaskoczą ilością funkcjonalności, przyciągną wzrok wyjątkowym stylem i elastycznie dopasują się do domowego budżetu. Wykonane z nowoczesnych materiałów fronty możesz wybrać według własnych oczekiwań, podobnie jak uchwyty, które będą kropką nad „i” Twojego kuchennego królestwa. Baw się stylem i kolorystyką, by zrealizować swój własny obraz idealnej kuchni.

NIEZWYKŁY SPOSÓB
SPOJRZENIA NA KUCHNIĘ

Królewskie wnętrza potrzebują szlachetnej oprawy. Kuchnie Royal to szeroki wybór frontów wykonanych z naturalnego drewna, a także wysokiej jakości płyt pokrytych trwałym lakierem. Wszystko to w stylu ponadczasowej klasyki, której znakiem rozpoznawczym są wyraziste rzeźbienia, frezy czy kunsztownie wykonane uchwyty. Wewnątrz kryje się mnóstwo funkcjonalnych rozwiązań, które możesz dobrać samodzielnie. Podobnie jak akcesoria z dożywotnią gwarancją jakości, które zadbają o to, byś każdego dnia czuł się maksymalnie komfortowo.

MODNE KUCHNIE
W KLASYCZNYM WYDANIU

Miłość do klasyki można odzwierciedlić również w kuchni. Poznaj fronty kuchenne z grupy Sentima i odkryj najbardziej ekonomiczne rozwiązania mebli szytych na miarę, w atrakcyjnych cenach. Własny styl możesz wybrać spośród wielu dostępnych wzorów i kolorów frontów, a o funkcjonalność wnętrza zadbać, wybierając profesjonalne akcesoria i elementy wyposażenia dodatkowego.

POZNAJ ATUTY KUCHNI SENSO KITCHENS

FRONTY

Zasadniczy element kuchni. Głównie od ich formy zależy charakter wnętrza. Styl nowoczesny, minimalistyczny, skandynawski, a może klasyka? Mamy dla Ciebie wiele propozycji.

UCHWYTY

Ich kolor, kształt i wykończenie mogą nadać ostateczny charakter kuchni. Tylko odpowiednio dobrane staną się wyjątkową ozdobą. Wybierz swój styl spośród wielu wzorów do wyboru.

WYPOSAŻENIE

Poszukiwanie potrzebnych rzeczy, bałagan, dezorganizacja. Spokojnie. Szeroka oferta wyposażenia kuchennych szafek pozwoli Ci na same pozytywne emocje związane z gotowaniem.

PROJEKT I WIZUALIZACJA 3D

Istnieje wiele aspektów, które należy wziąć pod uwagę, tworząc idealną kuchnię. Chętnie Ci pomożemy. Skorzystaj z pomocy naszych projektantów.

ZAINSPIRUJ SIĘ