Kinkiet Cube – oryginalny design, który ożywi wnętrze

Chcesz, aby na ścianie w salonie pojawiła się jakaś dekoracja, ale nie masz pomysłu na nic oryginalnego? Wybierz sprawdzone rozwiązanie w designerskiej formie. Wykorzystaj kinkiet Cube, który kieruje strumień światła do góry i w dół. To doskonały sposób, aby podkreślić ścianę o ciekawej fakturze. Na uwagę zasługuje nietypowy kształt kinkietu. Jest to prostopadłościan z dwiema zaokrąglonymi krawędziami.

Ozdobny kinkiet nie przytłacza designem i wyróżnia się niewielkimi wymiarami. Wynoszą one jedynie 20x8x10 cm. Dzięki temu kinkiet możesz zamontować jako doświetlenie małych i średnich pomieszczeń, takich jak korytarz, gabinet lub łazienka.

Stylowy kinkiet jest wykonany z metalu w kolorze białym. Jako dekorator masz spore pole do popisu, ponieważ kinkiet o tak uniwersalnym designie możesz dopasować do różnych rodzajów wnętrz. Najbardziej popularny jest obecnie styl minimalistyczny, czyli oszczędne formy, harmonia i dużo jasnych barw. Kinkiet będzie się komponował w towarzystwie mebli z lakierowanymi na biało frontami.

Cube - wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 5W
Strumień światła 342 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata