Kinkiet Isla srebrny – stylowy sposób na oświetlenie

Kinkiet Isla srebrny to oryginalna propozycja oświetlenia ściennego, która sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach oraz przestrzeniach biurowych. Możesz zawiesić go nad lustrem, ramą z obrazem lub użyć jako dodatkowego światła nad biurkiem lub blatem. Klasa IP44 sprawia, że lampa jest odporna na wilgoć, dzięki czemu może być stosowana także w łazience lub na zewnątrz.

Kinkiet Isla srebrny wyróżnia się prostą i nowoczesną budową. Zintegrowane źródło światła led zostało umieszczone w podłużnej metalowej listwie o szerokości 41 cm. Listwa osadzona jest na krótkim ramieniu i prostokątnej podstawie. Całość została wykonana z metalu w kolorze srebrnym.

Kinkiet daje neutralne i jasne światło o temperaturze barwowej 4000K. Strumień 840 lm i maksymalna moc 12 W sprawiają, że oświetlenie jest precyzyjne, a równocześnie energooszczędne i przyjazne środowisku.

Szukasz pomysłu na modne i stylowe oświetlenie? Kinkiet Isla łączy atuty wynikające z nowoczesnego designu, podwyższonej klasy szczelności i ekologicznego oświetlenia led.

Wymiary
Szerokość 41 cm
Wysokość 5 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania