Klawiatura numeryczna 4010 USB YENKEE – nowoczesne, bezprzewodowe akcesorium

Często pracujesz na wykresach, tabelach i w aplikacjach finansowych, ale w Twoim laptopie brakuje panelu numerycznego? Od dziś to nie problem! Bezprzewodowa klawiatura numeryczna 4010 USB YENKEE na zawsze odmieni pracę biurową, ułatwiając wprowadzanie skomplikowanych danych do arkusza kalkulacyjnego. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi MacOS X oraz Windows (od Visty w górę)

Nowoczesny panel numeryczny wyróżnia się kompaktowymi wymiarami, dzięki czemu produkt ten sprawdzi się w małym gabinecie księgowej, na biurku w pokoju młodzieżowym, a nawet w podróży. Wykonana z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze konstrukcja gwarantuje ergonomiczną i stabilną pracę. Wyczuwalny skok klawiszy docenią osoby wprowadzające dużą ilość danych liczbowych.

Bezprzewodowa klawiatura numeryczna korzysta z technologii Plug & Play, dzięki czemu jej zainstalowanie będzie banalnie proste! Wystarczy wsadzić nano odbiornik do wolnego slotu USB, a system sam pobierze sterowniki. Numeryczna klawiatura do laptopa wykorzystuje system łączności Bluetooth o częstotliwości 2,4Ghz, co gwarantuje zasięg do maksymalnie 10 m. Aby dodatkowo ułatwić pracę, do zestawu dołączony jest komplet baterii AAA.

Yenkee 4010 USB - wymiary
Długość 13,3 cm
Szerokość 8,6 cm
Wysokość 2 cm
Waga 0.097 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne