Klips do obrusu metalowy 1 szt.

Najważniejsze informacje:

PRAKTYCZNY - Klips do obrusu, przydatny w każdym domu i ogrodzie. Klips ma wymiary 5,5 x 0,9 cm. Nadaje się do stołu o maksymalnej grubości 3 cm.

WYTRZYMAŁY - Klips wykonany z najwyższej jakości metalu. Klips jest lekki, łatwy do zainstalowania i zdejmowania. Automatycznie dostosowuje się do grubości brzegu stołu. Może być używany wielokrotnie.

PRZYDATNY - Sprawdzi się do tkanin i jednorazowych obrusów. Dzięki niemu obrus lub cerata nie zsuwa się ze stolika, a postawione na nim szklanki, talerze i miski pozostają bezpieczne i stabilne.

SOLIDNY - Znakomicie przytrzymuje obrus na blacie stołu i zapobiega jego ściągnięciu. Sprawdzi się podczas wietrznej pogody siedząc na tarasie.

UNIWERSALNY - Pasuje do większości stołów wewnętrznych i zewnętrznych. Klips nadaje się do użytku domowego, na pikniki, do restauracji, wesela, imprezy i wiele innych okazji.

Metalowy klips do obrusu. Doskonale przytrzymuje obrus na blacie stołu i zapobiega jego zsuwaniu. Przyda się w każdym domu, w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Niezbędny w trakcie wietrznej pogody podczas przyjęć lub pikników organizowanych na świeżym powietrzu. Praktyczny, wytrzymały klips zapewni stabilne utrzymanie obrusu, co zabezpieczy postawione na obrusie naczynia przed zsunięciem się ze stołu i upadkiem. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  • Materiał: metal
  • Długość: 5,5 cm
  • Szerokość: 0,9 cm
  • Waga (g): 60
  • Kolor dominujący: srebrny