Żółty koc polarowy - zatrzymaj słońce w sypialni

Jesienią i zimą narzekasz na brak słońca? Możesz cieszyć się nim każdego dnia! Wystarczy, że przywołasz je oryginalnymi dodatkami do Twojej sypialni. Sięgnij po żółty koc polarowy, który optycznie ociepli i rozjaśni wnętrze. Cienki koc sprawdzi się zwłaszcza w niewielkiej sypialni. Możesz wykorzystać go jako pled do okrycia się w chłodne dni. Koc polarowy ma wymiary 130 x 150 cm.

Żółty koc doskonale sprawdzi się w sypialni osób, które dobrze czują się w otoczeniu intensywnych kolorów. Pasuje przede wszystkim do wnętrz o nowoczesnym charakterze. Potrzebujesz odświeżenia? Połącz żółty koc z białymi dodatkami (np. zasłonami lub poduszkami), a Twoja sypialnia wyda się optycznie rozjaśniona. Wszystkie dodatki tekstylne potrzebne do stworzenia tej aranżacji bez trudu znajdziesz w sklepie online Black Red White.

Żółty kolor nie należy do Twoich ulubionych? Nic straconego! W naszej ofercie mamy dla Ciebie koce polarowe w wielu różnych wzorach i kolorach (m.in. niebieski, szary, zielony, czerwony itp.). Koc należy prać w temperaturze nieprzekraczającej 30 °C.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania