Koc Jamaica – klasyczny pled na każdą okazję

W codziennym kieracie warto doceniać małe przyjemności – odpoczynek w wygodnym hamaku, nową książkę ulubionego autora, dobry film w towarzystwie bliskiej osoby. Aby uprzyjemnić sobie chwile zasłużonego relaksu, możesz sięgnąć po koc Jamaica z naszej oferty.

Czasami gruby koc to za wiele, zwłaszcza gdy chcesz zdrzemnąć się na leżaku w ogrodzie albo wypić kieliszek wina na balkonie – wówczas lepiej sprawdzi się niezbyt gruby i przewiewny pled. Dzięki zastosowaniu wełny i bawełny koc pozwala skórze oddychać, przez co doskonale nadaje się na cieplejszą porę. Cienki koc o wielkości 130x180 cm bez trudu zmieści się również w torbie, dlatego można zabrać go ze sobą pod namiot lub na wakacyjny wyjazd. Nieużywany pled może po prostu zdobić wnętrze – klasyczny wzór kratki dodaje przytulności i indywidualnego wyrazu, a frędzle podkreślają niezobowiązujący charakter stylizacji.

Lekki koc to bardzo naturalna dekoracja – możesz zostawić go na kanapie lub fotelu w nieładzie, zupełnie jakby ktoś przed chwilą z niego korzystał. Choć koc w kratę świetnie uzupełnia skandynawskie i klasyczne wnętrza, to polecamy go również do bardziej nowoczesnych aranżacji, które wymagają „ocieplenia” dodatkami.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.564 kg
Do pobrania