Koc Jamaica – przytulnie i komfortowo przez cały rok

Wygodny fotel, ogień trzaskający w kominku, gorąca czekolada – taki sielski obrazek nierozerwalnie kojarzy się z jesiennymi wieczorami, choć w każdym domu wygląda on nieco inaczej. Nawet jeśli nie masz kominka i nie lubisz słodyczy, przytulny klimat zapewni Ci koc w paski Jamaica.

To tradycyjny pled, jaki zapewne pamiętasz z dzieciństwa – niezbyt gruby, ale wystarczający do ogrzania się po wyjściu z kąpieli czy podczas oglądania telewizji do późna. Zawartość bawełny i wełny sprawia, że materiał jest bardziej przewiewny, a także lepiej odprowadza wilgoć, co przekłada się na większy komfort odpoczywającego. Koc Jamaica jest również miękki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu spełni wymagania także dzieci, które mogą zabrać go ze sobą pod namiot czy na plażę. Kolorowy wzór w paski oraz frędzle na brzegach sprawiają, że za pomocą tego pledu stworzysz wakacyjny klimat nawet w środku zimy.

Kontrastujące ze sobą kolory powodują, że koc ożywia wnętrze i dodaje mu „pazura” – możesz go zestawić z jednolitą pościelą (np. białą lub szarą) albo jasnymi meblami. Koc w paski z frędzlami świetnie pasuje do letnich aranżacji, więc możesz ozdobić nim meble ogrodowe, np. fotel wiszący, leżankę czy krzesło.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.55 kg
Do pobrania