Gruby ciepły koc z flaneli – nie tylko dla zmarzluchów

Chyba w żadnym domu nie obędzie się bez ciepłego, grubego koca – takiego, pod którym ułożysz się w ulubionym fotelu z książką i kubkiem herbaty i który ogrzeje Cie w letni, chłodny wieczór spędzany na tarasie lub w ogrodzie.

Koc z flaneli przyda Ci się nie tylko wtedy, kiedy chcesz się ogrzać. Może pełnić również inne funkcje, takie jak nakrycie kanapy czy łóżka. Dzięki swoim dużym wymiarom (180 x 220 cm) świetnie sprawdzi się jako narzuta do sypialni czy salonu.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że tego typu flanelowy koc to po prostu piękna dekoracja każdego domu, która doda wnętrzu przytulności. Sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach, a ze względu na szeroki wybór kolorystyczny z pewnością uda Ci się znaleźć taki model, który idealnie będzie pasować do mebli i innych dodatków w mieszkaniu. Koc dostępny jest w kilku kolorach, dlatego przy zamówieniu online nie zapomnij poinformować nas o tym, jaki odcień wybierasz.

koce są dostępne w 3 wersjach kolorystycznych. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru znajdującego się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 180 cm
Waga 1.08 kg
Do pobrania