Koc Bullet – przytulność z przymrużeniem oka

Po ciepły koc sięgasz, gdy dopada Cię przeziębienie, usypiasz dziecko albo chcesz otulić je po wyjściu z kąpieli, a nawet w lecie, gdy spędzasz wieczór na tarasie. A jeśli ma służyć również do dekoracji wnętrza, polecamy ten model – koc z pomponami Bullet.

To niezwykle sympatyczny dodatek, który uczyni aranżację nieco mniej poważną, a na pewno – o wiele przytulniejszą. Pompony doszyte na brzegach rozweselą szczególnie najmłodszych domowników, więc kocyk możesz wykorzystać także do zabawy czy podczas karmienia niemowlaka. Ładny niebieski odcień sprawia, że koc Bullet odświeża aranżację i nadaje jej wyrazisty akcent – taki dodatek polecamy nie tylko do sypialni czy salonu, ale również na zewnątrz, np. na balkon i na werandę. Duży rozmiar koca (170 x 210 cm) skłania do tego, aby używać go także w charakterze dekoracyjnej kapy na łóżko i kanapę.

Koc z dużymi pomponami świetnie pasuje do pokoju dziecka, ale warto go używać do stylizacji także innych wnętrz – dekoracyjny pled wygląda najpiękniej swobodnie rozrzucony na kanapie czy łóżku albo włożony do ozdobnego kosza. Miękka narzuta przyda Ci się również do wyścielenia twardego krzesła czy wiszącego fotela.

Bulett - wymiary
Długość 210 cm
Szerokość 170 cm
Waga 1.05 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poliester