Żółty koc z mikrofibry - poręczny i uniwersalny

Potrzebujesz dodatkowej dawki energii? Codzienny wypoczynek z pewnością umili Ci koc z mikrofibry w optymistycznym, żółtym kolorze, który będzie idealnie pasował do nowoczesnej sypialni. Żółty koc zachwyci Cię swoją aksamitną miękkością. Poręczne wymiary koca (130 x 160 cm) sprawiają, że będzie on w sam raz do przykrycia się w chłodny wieczór. Energetyczny kolor koca sprawia, że sprawdza się on idealnie także w pokoju młodzieżowym lub dziecięcym.

Żółty koc z mikrofibry wygląda doskonale w połączeniu z innymi dodatkami tekstylnymi (np. dekoracyjnymi poduszkami lub pościelą) w odcieniach czerni i bieli, a także w pomieszczeniu, gdzie znajdują się zielone rośliny o dużych liściach. Wszystkie niezbędne dodatki tekstylne znajdziesz w asortymencie sklepu Black Red White online.

Żółty koc z mikrofibry to również pomysł na udany upominek dla osób, które lubią intensywne kolory i są miłośnikami nowoczesnego designu. Jeśli jednak szukasz innego odcienia, w naszym sklepie online znajdziesz koce z mikrofibry w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

Koc z mikrofibry - wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.5 kg
Pozostałe informacje
Materiał 100% poliester
Wykorzystane materiały
opcje specjalne