Dwuosobowa kołdra całoroczna z poszyciem z mikrofibry. Zapewnij sobie komfortowy sen, okrywając się tą miękką i idealną na chłodne noce kołdrą. Wykonane z wytrzymałej mikrofibry poszycie oraz wysokiej jakości, lekkie wypełnienie imitujące puch, zapewniają ciepło i komfort. Praktyczne pikowanie zapobiega natomiast przesuwania się wypełnienia i tworzeniu się w nim grudek. Kołdra jest antyalergiczna, łatwa w pielęgnacji i można ją prać w pralce.

Szczegóły:

Typ produktu: Kołdra
Kolor główny: Biały
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Mikrofibra
Materiał poszycia: Mikrofibra
Wypełnienie: Poliester
Gęstość wypełnienia: 350
Sezon: Zima / Lato

Wymiary:

Głębokość: 220 cm
Szerokość: 200 cm
Wysokość: 1 cm
Powierzchnia spania: 200x220 cm
Waga wypełnienia: 1540 kg
Waga: 2.2 kg

W ofercie: 1 x Kołdra

Cechy produktu: Tworzy zdrowe środowisko do snu, Odpowiedni dla alergików, Niezwykle miękki, Wysoki standard poparty stałą kontrolą jakości, Nadaje się do prania w pralce

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ten produkt odpowiada standardowi Oeko-Tex ® - Standard 100. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowanych metali ciężkich. Ten znak potwierdza, że produkt został przebadany przez niezależny instytut badawczy Stowarzyszenia OEKO-TEX® pod kątem ponad 100 parametrów istotnych dla zdrowia i uzyskał pozytywne wyniki.
Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 200 cm
Do pobrania