Kołdra obciążeniowa dziecięca szara   

Zmaksymalizuj komfort swoich dzieci dzięki kołdrze z obciążeniem. Twoim dzieciom będzie ciepło i będą spokojnie spać wtulone w niezwykle miękką kołdrę. Kołdra o wymiarach 90x120 cm jest wykonana z poliestru i jest bardzo puszysta, a zewnętrzny materiał ozdobiony białymi gwiazdkami dodaje jej przytulności. 

Pożegnaj się z bezsennymi nocami! Przedstawiamy kołdrę dziecięcą z obciążeniem: przytulną, wygodną kołdrę zaprojektowaną tak, aby zmaksymalizować komfort Twoich dzieci i pomóc im zasnąć spokojnym snem. Wykonana z wielką starannością, ta całoroczna kołdra jest doskonałym wyborem dla dzieci, które mogą skorzystać z ważonego wsparcia podczas drzemki. 

Kołdra ma wymiary 90 x 120 cm i jest wykonana z bardzo miękkiej tkaniny poliestrowej, która jest nieodparcie puszysta. Co więcej, jej zewnętrzna tkanina w gwiazdki doda dodatkowej radości i ciepła do wystroju sypialni Twojego malucha. 

Pozwól swoim dzieciom zatopić się w luksusowych warstwach komfortu z kołdrą dziecięcą z obciążeniem - bo na słodkie sny nigdy nie jest za wcześnie!

O tym warto pamiętać!

  • Zmaksymalizuj komfort swoich dzieci dzięki kołdrze obciążającej.
  • Zachowaj ciepło i śpij spokojnie wtulony w niezwykle miękką kołderkę.
  • Mierząc 90x120cm, kołdra jest wykonana z poliestru i jest bardzo puszysta, a zewnętrzna tkanina w gwiazdki dodaje jej przytulnego wyglądu. 
  • Dodatkowo tkanina ozdobiona jest białymi gwiazdkami
Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 90 cm
Do pobrania