Komoda Alameda – pomoc w organizacji

Wiemy, jak ważny w domu jest porządek i usystematyzowanie przechowywanych rzeczy. Tych ciągle wydaje się być za dużo, a tak naprawdę często jest to wina złej organizacji. Z pomocą przychodzi komoda Alameda, dzięki której wszystko znajdzie swoje miejsce.

Koszulki, bieliznę, piżamy możesz zorganizować w 4  praktycznych i pojemnych szufladach. To właśnie w nie wyposażona jest komoda Alameda. Na jej blacie możesz ustawić rodzinne zdjęcia, kwiatka lub ozdobny wazon. Blat zabezpieczony jest wysokimi ściankami bocznymi, które zabezpieczą te rzeczy przez strąceniem.

Komoda z szufladami zachwyca rozwiązaniami. Przede wszystkim oświetlenie LED umieszczone pod blatem podkreśla nowoczesny design mebla. Natomiast dekor na froncie przełamuje gładkie fronty i dodaje szyku.

Jasny korpus w kolorze biały połysk i fronty biały wysoki połysk stanowią bazę dla blatu w kolorze dąb westminster. Wyjątkowy wygląd blatu i cokołów to zasługa folii, która oddaje naturalne usłojenie i fakturę drewna.

Komodę Alameda możesz połączyć z innymi elementami kolekcji. W ten sposób stworzysz nowoczesną, geometryczną zabudowę  salonu lub sypialni.

Wymiary
Głębokość 41,5 cm
Szerokość 97 cm
Wysokość 123 cm
Waga 57.6 kg
Do pobrania