Komoda Ashton – dekoracyjny mebel retro do salonu

Komoda Ashton poza praktyczną funkcją miejsca na różne drobiazgi pełni funkcję typowo dekoracyjną. Dzięki intarsjowanym frontom wygląda bardzo efektownie. Również jej nietypowe - jak na komodę - rozmieszczenie półek i szuflad jest tutaj dużym atutem, podnosi wizualne walory mebla. Komoda Ashton najlepiej sprawdzi się w stylu retro, vintage, klasycznym i kolonialnym. Idealnym miejscem dla niej jest salon lub gabinet. Będzie pasować także w niektórych jadalniach. W komodzie możesz trzymać dokumenty, biżuterię i wiele drobiazgów. Na odkrytych półkach dobrze wyglądają stylowe bibeloty, pamiątki i zdjęcia w ramkach.

Komoda Ashton jest wykonana z drewna akacji. Ma dwie odkryte, podwójne półki, dwie szuflady z mosiężnymi uchwytami i dwoje drzwiczek z pojedynczą półką wewnątrz. Drzwiczki są intarsjowane, mają wzór jodełki. Całości dopełniają wysokie, lekko ukośne nóżki. Dodają meblowi lekkości i uroku, a przy okazji ułatwiają sprzątanie pod meblem. Komoda ma kolor ciemnego brązu. Wymiary to: 110 × 40 × 140 cm.

To idealny element wyposażenia do salonu retro. Szczególnie w połączeniu z innymi meblami z tej kolekcji. Na komodzie można ustawić gustowne drobiazgi, które podkreślą charakter wystroju.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 110 cm
Wysokość 140 cm
Waga 56 kg
Do pobrania