Komoda Assen – połączenie przechowywania i ekspozycji

Nowoczesny salon to idealne otoczenie dla kolekcji Assen. Proste bryły, błyszczące fronty oraz kontrastujące wybarwienie bieli i czerni zachwycą miłośników ponadczasowych, eleganckich elementów wyposażenia wnętrz.

Dokumenty, rachunki, zapasowe baterie, ozdobne wstążki, obrusy… w komodzie Assen możesz przechowywać to, czego najbardziej potrzebujesz. Posłużą Ci do tego 2 szafki i 2 podręczne szuflady. Za przeszklonym frontem warto wyeksponować dekoracyjny wazon lub figurki ceramiczne, które przywiozłeś z ostatniej podróży. Przestronny blat to też dobre miejsce na prezentacje pamiątek rodzinnych, takich jak zdjęcia i obrazy.

Możesz wyeksponować zawartość komody, odpowiednio ją podświetlając LED (opcja).

Fronty w kolorze biały wysoki połysk zostały dopełnione korpusem w wybarwieniu biały połysk. Przełamaniem są czarne listwy dookoła frontu ze szkła hartowanego.

Akcesoria z cichym domykiem, prowadnice z pełnym wysuwem oraz proste, czarne uchwyty ułatwiają dostęp do zawartości mebla, a jednocześnie zapobiegają nagminnemu trzaskaniu frontów.

Komodę Assen możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji. Dobierz szafkę RTV, wysoką witrynę, wiszące regały i ciesz się spójną i praktyczną zabudową wnętrza.

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 93 cm
Waga 61.2 kg
Do pobrania