Komoda Baylar – dużo miejsca do wykorzystania

Proste, niemal geometryczne bryły, ponadczasowa, ciemna kolorystyka oraz pogrubiane boki korpusu i blatu czynią kolekcję Baylar nietuzinkową i praktyczną.

Piętrzące się na fotelu ubrania domagają się nowego miejsca? Przechowywanie z komodą Baylar jest zdecydowanie lepsze! Praktyczny podział wnętrza sprawdzi się przy segregacji mniejszych i większych przedmiotów – nie tylko ubrań, ale też dokumentów i ozdób sezonowych. zarówno wśród drobiazgów, jak i większych przedmiotów.

Komoda o wymiarach 135 x 92,5 cm posiada:

- 3 praktyczne szuflady, w których możesz schować dokumenty lub bieliznę,

- 2 szafki po bokach, które tworzą idealne miejsce na podręczny barek lub miejsce na odzież.

Nie tylko funkcjonalnością wyróżnia się komoda z szufladami i szafkami. Zachwyca też wyglądem! Dodatkowe listwy na bokach korpusu i blacie stanowią solidną oprawę dla frontów. To wszystko w wybarwieniu dąb monastery. Ozdobna, ryflowana listwa nadaje charakter całości. Podkreśli ją energooszczędne oświetlenie LED umieszczone pod listwą.

O wygodę podczas użytkowania zadbaliśmy, dodając hamulce do zawiasów, które cicho domykają fronty.

Komodę Baylar z powodzeniem możesz ustawić w salonie, sypialni i w holu. Połącz ją z szafą, witryną lub szafką RTV dostępnymi w linii i stwórz wymarzoną aranżację, w której funkcjonalność idzie w parze ze stylem.

Wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 135 cm
Wysokość 92,5 cm
Waga 52.2 kg
Do pobrania