Komoda Dallas – przechowywanie w przedpokoju

Miło wrócić do domu, w którym już od wejścia panuje porządek i dobry klimat. Kolekcja Dallas pozwoli Ci urządzić funkcjonalny przedpokój, w którym rzeczy są schowane, a Ty widzisz tylko piękno mebli w ciepłym wybarwieniu drewna. Jednym z elementów kolekcji jest pojemna komoda z szufladą. Sprawdź jej zalety!

Dwudrzwiowa komoda Dallas wyposażona w 3 praktyczne półki to miejsce na buty, kapcie i dodatki. Schowane we wnętrzu znikną z zasięgu Twojego wzroku, a pomieszczenie zyska na estetyce. W przestronnej szufladzie możesz trzymać różne drobiazgi – na przykład okulary przeciwsłoneczne lub klucze. Blat komody to dodatkowa przestrzeń na dekoracje. Co warto na nim postawić? Na przykład roślinę w ceramicznej osłonce albo ozdobny wazon – będzie jeszcze bardziej przytulnie.

Prostą formę szafki do przedpokoju o wymiarach 80 × 107 cm przełamuje widoczne usłojenie, które na pewno nie umknie uwadze zwolennikom natury w mieszkaniu. Ciepłe, jasne wybarwienie frontów – dąb artisan – będzie pasować do najróżniejszych kolorów ścian. Nowoczesnego charakteru dodają boki i wnętrze utrzymane w kolorze głębokiego grafitu. Bezuchwytowy system otwierania zapewnia wygodny dostęp do rzeczy i łatwość czyszczenia.

Lustro powieszone bezpośrednio nad meblem będzie jej idealnym dopełnieniem i stworzy klasyczną aranżację. Jeśli lubisz kompleksowe stylizacje, sprawdź też inne elementy kolekcji Dallas. Dzięki nim uzyskasz harmonijne wnętrze, będące swoistą wizytówką Twojego mieszkania.

 

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 107 cm
Waga 40.54 kg
Do pobrania