Komoda Dodson – na straży porządku i dobrego stylu

Komoda z kolekcji Dodson charakteryzuje się prostą formą, która świetnie pasuje do wnętrz zaaranżowanych w nowoczesnym stylu. Wybarwienie mebla w dekorze dąb Artisan i czerni daje oryginalny efekt.

 

Komoda ma niewielkie wymiary 110,5 x 90 x 40,5 cm, dzięki czemu łatwo wkomponujesz ją zarówno we wnętrze niewielkiej sypialni, jak i dużego salonu. Jeśli zestawisz komodę z innymi meblami z kolekcji Dodson np. regałami lub witrynami, stworzysz świetną aranżację biura, gabinetu lub biblioteczki.

 

Komoda Dodson to praktyczny projekt, na który składają się trzy szuflady, drzwi i półki pod blatem. Mimo niewielkich rozmiarów jest bardzo pojemna i oferuje wiele funkcjonalności. Możesz przechowywać w niej dokumenty, czasopisma lub ubrania, a na blacie ustawić latarenkę ze świecą, ramkę ze zdjęciem lub sprzęt audio.

 

Styl komody nada wnętrzu przytulność i nowoczesność. Dużym atutem są zawiasy i prowadnice z cichym domykiem. Zarówno fronty mebla, jak i korpusy wykonane zostały z płyty laminowanej, która jest odporna na zaplamienia, zarysowania i zabrudzenia.

 

Komoda zwraca uwagę metalowymi uchwytami i niebanalnym nóżkami, które dodają jej lekkości. Wybierając komodę z kolekcji Dodson, zyskujesz świeżość i stylowość w swoim domu lub biurze.