Komoda Flow – pojemny mebel do wielu pomieszczeń

Prosta komoda Flow o dość surowym designie i bardzo funkcjonalnym wnętrzu to wymarzony mebel do współczesnego mieszkania. Nadaje się do salonu, sypialni, przedpokoju, gabinetu, pokoju młodzieżowego. Doskonale współgra niemal z każdą kolorystyką wystroju. Można zmieścić w niej wszystko - od ubrań i rzeczy osobistych, po ręczniki, kosmetyki, dokumenty i wiele innych. Komoda Flow idealnie pasuje do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim i klasycznym.

Komoda Flow jest wykonana z drewna akacjowego, MDF i metalu. To estetyczny mebel o podłużnym, prostokątnym kształcie, wsparty na połączonych ze sobą metalowych nogach. Komoda ma dwoje drzwi, kryjących półki wewnątrz oraz trzy pojemne szuflady. Wygodne uchwyty są równocześnie świetnie dopasowane do całości. Kolor komody – piaskowy. Nogi są w czarnym kolorze. Wymiary wynoszą: 170 × 45 × 78 cm.

Ta nowoczesna komoda pasuje do innych mebli z tej serii lub z elementami metalowymi. Świetnie wygląda w otoczeniu chłodnych kolorów, jak szary i biel, ale także w beżu, brązie, a nawet bardziej żywych i nasyconych barwach.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 170 cm
Wysokość 78 cm
Waga 74 kg
Do pobrania