Komoda Hesen – wyważony design, który zachwyca

Jeżeli uwielbiasz minimalistyczne wzornictwo oraz ład i porządek w planowaniu przestrzeni, to kolekcja Hesen jest tym, czego szukasz. To meble, które uspokajają oraz tonują, co sprzyja nauce lub odpoczynkowi. Są idealną propozycją do pokoju młodzieżowego czy sypialni. Dzięki nim zyskasz elegancję i niekończącą się inspirację, ale też funkcjonalność i wyjątkową estetykę.

 

Komoda – jak cała seria Hesen – dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – grafit/dąb artisan i modrzew sibiu jasny/sosna larico. Pierwszy to nowoczesne połączenie jednolitego, stonowanego koloru z naturalnością i widocznym usłojeniem, a drugi to kontrastowe zestawienie, które od razu przywołuje na myśl styl skandynawski.

 

Komoda Hesen o wymiarach 101 x 121 x 44 cm posiada 1 szufladę i 2 drzwi.

Szuflada została osadzona na prowadnicy umożliwiającej pełny wysuw. Dzięki temu bez trudu dostaniesz się do jej najdalszych zakamarków. Drzwi z cichym domykiem pozwolą na swobodne, bezdźwięczne korzystanie z półek. Dzięki temu rozwiązaniu nie przeszkadzasz domownikom w pracy, nauce lub wypoczynku.

 

Komoda zapewnia dużą przestrzeń na ubrania, ręczniki czy pościel. Na jej blacie wyeksponujesz dodatki, podkreślając charakter pomieszczenia i wprowadzając ulubione kolory. Od teraz w pomieszczeniu zapanuje harmonia i porządek.

 

Mebel możesz z powodzeniem wstawić do pokoju młodzieżowego, jak i uzupełnić nim sypialnię czy salon.

 

Sprawdź pozostałe elementy serii Hesen i sam zdecyduj, gdzie będą prezentować się najlepiej.

 

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 101 cm
Wysokość 121 cm
Waga 52.9 kg
Do pobrania