Komoda Jasmin – półki i szuflady w stylowej formie
 

Wolisz przechowywanie w szufladach czy na półkach? Nie musisz wybierać – elegancka komoda Jasmin ma wszystko, co powinien mieć funkcjonalny mebel do przechowywania! A przy tym urzeka nowoczesnym designem, który spodoba się miłośnikom północnych klimatów.

Komoda Jasmin ma wymiary 165 × 102 cm. Jej pojemne wnętrze stanowią 3 szuflady idealne na różne drobiazgi – sztućce, serwetki, dekoracje – oraz 6 przegródek ukrytych za drzwiami, gdzie możesz trzymać na przykład obrusy czy naczynia. Blat to wymarzone miejsce na galerię rodzinnych zdjęć.

Wyraziste połączenie kolorów nada ton Twojemu wnętrzu. Bryła w głębokim, modnym odcieniu grafitu świetnie łączy się z blatem w ciepłym odcieniu drewna dąb artisan. Wyraźne usłojenie blatu dodaje całości przytulnego charakteru. Harmonijną formę pięknie uzupełniają detale – metalowe uchwyty w kolorze nikiel antyczny, subtelnie frezowane fronty ramiakowe i ryflowane listwy ozdobne. O komfort codziennego użytkowania zadba system cichego domyku zastosowany zarówno w szufladach, jak i zawiasach.

Komoda z półkami i szufladami, dzięki swojej dekoracyjnej formie, sprawdzi się w strefie dziennej, gdzie przyjmujesz gości. Możesz też korzystać z niej w sypialni lub innym pomieszczeniu – uniwersalne wzornictwo i klasyczny kształt składają się na mebel, który pasuje do różnych wnętrz.

Obiło Ci się o uszy określenie „dark nordic”? To zyskująca na popularności ciemniejsza odsłona stylu skandynawskiego. Za pomocą kolekcji Jasmin stworzysz nowoczesne i zachwycające mieszkanie w tej właśnie estetyce.

 

Wymiary
Głębokość 48 cm
Szerokość 165 cm
Wysokość 102 cm
Waga 83.05 kg
Do pobrania