Komoda Loano – szuflady z oryginalnymi frontami

Szukasz komody z szufladami? Co powiesz na urok naturalnego drewna w połączeniu z delikatnymi wzorami? Komoda Loano zachwyca designem i wprowadza we wnętrzu niesamowitą przytulność. Duża liczba szuflad pomaga też zadbać o porządek.

Komoda ma wymiary 68 × 83 × 36 cm. Z jednej strony jest więc dość kompaktowa, z drugiej zapewnia dużo miejsca do przechowywania. Do dyspozycji masz aż pięć szuflad – trzy szersze i dwie węższe. Dzięki temu zyskujesz możliwość lepszego posortowania rzeczy. Blat możesz wykorzystać na dekoracje.

Komoda Loano przyciąga wzrok za sprawą ciekawego wyglądu. Została zrobiona z połączenia naturalnego drewna i płyty MDF. Bryła utrzymana jest w kolorze surowego, jasnego drewna. Neutralna barwa pozwala łatwo dopasować mebel do innych elementów wyposażenia. Struktura drewna stanowi synonim przytulności we wnętrzu. Tu została ciekawie przełamana białymi i czarnymi wzorami na frontach niektórych szuflad. Całość uzupełniają czarne, metalowe nóżki i uchwyty.

Komoda z szufladami przyda się w wielu wnętrzach – możesz postawić ją w sypialni, salonie, przedpokoju, pokoju młodzieżowym. Stonowane barwy i prostota bryły to patent na mebel, który komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi. Urok naturalnego drewna współgra ze stylem skandynawskim czy boho, a metalowe akcenty pasują do stylu nowoczesnego i loftowego. Osadzenie na fikuśnych nóżkach to z kolei doskonały łącznik ze stylem retro.

Wymiary
Głębokość 36 cm
Szerokość 68 cm
Wysokość 83 cm
Waga 22 kg
Do pobrania